František Pavelka - Akt na polštáři

Kombinovaná technika - kresba, 45x63 cm. Signováno vpravo dole Pavelka 1931. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

39212. Akt na polštáři
Dražba ukončena:15.01.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč