František Pavelka - Dívčí akt

Kombinovaná technika, 60x88 cm. Signováno vpravo dole Pavelka 1940. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír mimo tiskovou plochu poškozen.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

100255. Dívčí akt
Dražba ukončena:30.08.2023 20:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč