František Pavelka - Konvolut 6 kreseb

Kresby, 6x4 cm až 19x32 cm. 5x signováno Pavelka a datováno 1922 až 1928. 1x neznačeno. Volné listy.

Pozn.: 1x list poškozen.

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

75100. Konvolut 6 kreseb
Dražba ukončena:13.04.2022 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč