František Pavelka - Odvrácený dívčí akt

Kresba, 100x70 cm. Signováno dole uprostřed Pavelka 1932. Rám, sklo.

Pozn.. Rám poškozen, papír mírně zaprášen.

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

30890. Odvrácený dívčí akt
Dražba ukončena:24.04.2019 18:54:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč