František Pavelka - Portrét ženy

Kresba tužkou, 45x35 cm. Signováno vpravo dole Pavelka 1928. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

44677. Portrét ženy
Dražba ukončena:14.05.2020 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč