František Pavelka - Rusalky

Kresba, 15x21 cm, signováno vpravo dole Pavelka 1945, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

8992. Rusalky
Dražba ukončena:30.03.2017 20:44:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 600 Kč