František Pavelka - Schoulená

Kresba, 71x55 cm. Signováno vpravo dole Pavelka 1926. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

25418. Schoulená
Dražba ukončena:29.11.2018 22:51:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:22 000 Kč