František Pavelka

25418. Schoulená

popis: Kresba, 71x55 cm. Signováno vpravo dole Pavelka 1926. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

dražba ukončena: 29.11.2018 22:51:08

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 22 000 Kč