František Pavelka - Schoulená

Suchá jehla, 39x28 cm. Signováno vpravo dole tužkou Pavelka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

76744. Schoulená
Dražba ukončena:12.05.2022 22:25:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč