František Pavelka - Soubor 2 kreseb - akty

Kresby, 43x43 cm a 45x26 cm. Signováno vpravo dole F. Pavelka Volné listy.

Pozn.: Papír mimo obrazovou plochu poškozen.

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

39161. Soubor 2 kreseb - akty
Dražba ukončena:15.01.2020 19:13:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 600 Kč