František Pavelka - Soubor 4 grafických listů

Litografie, od 29x24 cm po 35x24 cm. Signovány vpravo dole Pavelka. Volné listy.

Pozn.: Okraje mírně poškozeny.

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

34480. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:18.09.2019 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč