František Pečinka - Hostinec

Olej na plátně, 35x52 cm. Signováno vpravo dole F. Pečinka 97. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
74401. Hostinec
Dražba ukončena:31.03.2022 20:39:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč