František Pečinka - Krajina se stromy

Olej na kartonu, 35x25 cm. Signováno vlevo dole Pečinka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

45406. Krajina se stromy
Dražba ukončena:28.05.2020 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč