František Pečinka

45406. Krajina se stromy

popis: Olej na kartonu, 35x25 cm. Signováno vlevo dole Pečinka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1869 - 1917
Narodil se v Novém Bydžově. Studoval pražskou AVU u prof. Mařáka, poté ve Vídni u prof. Lichtenfelse. Maloval se zálibou otevřený kraj a vzdálené horizonty.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

dražba ukončena: 28.05.2020 20:53:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč