František Pečinka - Krajina u řeky

Olej na plátně fixoavném na kartonu, 27x35 cm. Signováno vpravo dole Pečínka. Rám.

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

29153. Krajina u řeky
Dražba ukončena:28.02.2019 20:44:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč