František Pečinka - Na kraji lesa

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Pečinka. Rám.

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

23912. Na kraji lesa
Dražba ukončena:01.11.2018 20:35:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč