František Pečinka - Na samotě

Akvarel, 25x34 cm, signováno vlevo dole Pečinka, volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

16128. Na samotě
Dražba ukončena:14.02.2018 21:33:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč