František Pečinka - U chalupy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x44 cm. Signováno vlevo dole F. Pečinka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

47507. U chalupy
Dražba ukončena:30.07.2020 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč