František Pečinka - U moře

Akvarel, 27x41 cm. Signováno vpravo dole Pečinka. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

32645. U moře
Dražba ukončena:30.05.2019 20:30:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč