František Pečinka - V polích

Olej na kartonu, 33x47 cm, signováno vpravo dole Pečinka, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

14567. V polích
Dražba ukončena:29.11.2017 19:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč