František Pečinka - Večer na vsi

Olej na překližce, 30x43 cm. Signováno vpravo dole Pečinka. Rám.

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

35140. Večer na vsi
Dražba ukončena:25.09.2019 20:40:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč