František Pečinka - Venkovské stavení

Olej na kartonu. 21x27cm. Signováno vlevo dole F. Pečinka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

44013. Venkovské stavení
Dražba ukončena:30.04.2020 22:07:52
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč