František Pečinka

51640. Výhled do kraje

popis: Akvarel, 22x15 cm. Signováno vlevo dole Peč. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1869 - 1917
Narodil se v Novém Bydžově. Studoval pražskou AVU u prof. Mařáka, poté ve Vídni u prof. Lichtenfelse. Maloval se zálibou otevřený kraj a vzdálené horizonty.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 28.10.2020 19:32:28 134