František Pitner - Rozhovor

Akryl na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole F. Pitner 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1955

100777. Rozhovor
Dražba ukončena:20.08.2023 20:11:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč