František Pitner - Vánek

Nejdelší strana: 50 cm

Akryl na plátně, 50x50 cm. Signováno vlevo dole F. Pitner 23. Nerámováno.

o autorovi: 1955

105309. Vánek
Dražba ukončena:16.11.2023 20:29:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 15.11.2023 9:13:13 10711
3 000 Kč 31.10.2023 18:43:24 10921