František Podešva - Drvoštěp

Kresba, 27x20 cm. Signováno vpravo dole Fr. Podešva. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1893 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

50285. Drvoštěp
Dražba ukončena:14.10.2020 21:08:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč