František Podešva - Muzikant

Olej na plátně, 50x35 cm. Signováno vlevo dole Fr. Podešva. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

307200. Muzikant
Dražba ukončena:02.01.2021 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč