František Podešva - Panenka

Olej na plátně, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Fr. Podešva. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

54778. Panenka
Dražba ukončena:27.01.2021 22:12:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč