František Remeš - Večerní kompozice

Olej na plátně, 183x147 Signováno vzadu Remeš. Olištováno.

Nejdelší strana: 183 cm

o autorovi: 1963 – 2020
Malíř. Studoval na SUPŠ v Brně obor tvarování hraček a dekorativních předmětů a na AVU v Praze u J. Ptáčka a B. Dlouhého. Studijně pobýval ve Francii a Itálii. Na AVU dále působil jako odborný asistent v ateliéru klasických malířských technik prof. Z. Berana, později jako učitel na VOŠ a SPŠ v Šumperku.

vydraženo nevhodné pro přepravu velký formát doporučujeme
84067. Večerní kompozice
Dražba ukončena:28.09.2022 21:27:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč