Olej na plátně, 183x147 Signováno vzadu Remeš. Olištováno.
Nejdelší strana: 183 cm
o autorovi: 1963 – 2020
Malíř. Studoval na SUPŠ v Brně obor tvarování hraček a dekorativních předmětů a na AVU v Praze u J. Ptáčka a B. Dlouhého. Studijně pobýval ve Francii a Itálii. Na AVU dále působil jako odborný asistent v ateliéru klasických malířských technik prof. Z. Berana, později jako učitel na VOŠ a SPŠ v Šumperku.