František Ringo Čech - Malá Strana

Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vpravo nahoře Ringo 2004, rám.

1943, Praha
Vyučen televizním technikem. Později studia na konzervatoři, kde se učil například na bicí. Bubeník skupiny Olympic. Malíř, grafik, publicista, herec, hudebník a také politik. Je zakladatelem Čechova prozatimního divadla a v letech 1995-1996 řídil Divadlo na Starém Městě.

2263. Malá Strana
Dražba ukončena:27.05.2015 20:39:14
Vyvolávací cena:12 000 Kč
vydraženo za:45 000 Kč