František Ringo Čech

popis: Akryl na plátně, 45x45 cm. Signováno vlevo nahoře Ringo 2018. Rámováno.

pozn.: V předu autorský štítek autora.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

zbývá: 25 dnů, 7 hodin

konec dražby: 29.07.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 8 000 Kč