František Ringo Čech - Radegast - Král piva

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vlevo nahoře Ringo 26. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 173 000 Kč.

154208. Radegast - Král piva
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:26:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč