František Ringo Čech - Vodotěsná ponorka

Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vlevo nahoře Ringo 26. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 173 000 Kč.

top
154295. Vodotěsná ponorka
Zbývá:27 dnů, 17 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:53:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč

5 500 Kč limit (30.01.2026 0:17:02) 1705
5 000 Kč 29.01.2026 21:07:45 18019