František Ronovský - Lidé - V manéži

Detail položky

Detail položky

Enkaustika, 20x24 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

 

o autorovi: 1929-2006
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. M. Holého a K. Součka. Ve své tvorbě se často zaměřoval na figurální motivy, zobrazoval jak výjevy ze života ve městě, tak z rodinného prostředí. Zachycoval pocity a charaktery svých postav. Paří k významným českým tvůrcům 2. pol. 20. stol. Jeho tvorba se lišila od tehdejšího proudu jak náměty, tak formou. Pracoval s technikou enkaustiky. Jeho díla jsou zastoupena v českých i zahraničních galeriích, z českých např. v Praze, Olomouci, Liberci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo
53662. Lidé - V manéži
Dražba ukončena:17.12.2020 20:08:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
7 500 Kč 17.12.2020 20:03:33 797
7 000 Kč 17.12.2020 20:02:27 334
6 500 Kč 17.12.2020 19:58:23 797
6 000 Kč 17.12.2020 19:57:26 334
5 500 Kč 17.12.2020 19:57:05 797
5 000 Kč limit (17.12.2020 19:56:53) 334
4 900 Kč 17.12.2020 19:56:54 797
4 800 Kč limit (17.12.2020 19:56:46) 334
4 700 Kč 17.12.2020 19:56:47 797
4 600 Kč limit (17.12.2020 19:56:39) 334
4 500 Kč 17.12.2020 19:56:40 797
4 400 Kč limit (17.12.2020 19:56:30) 334
4 300 Kč 17.12.2020 19:56:31 797
4 200 Kč limit (17.12.2020 19:56:23) 334
4 100 Kč 17.12.2020 19:56:24 797
4 000 Kč limit (17.12.2020 19:56:14) 334
3 900 Kč 17.12.2020 19:56:15 797
3 800 Kč limit (17.12.2020 19:55:04) 334
3 700 Kč 17.12.2020 19:51:28 797
3 600 Kč limit (17.12.2020 19:51:20) 334
3 500 Kč 17.12.2020 19:51:21 797
3 400 Kč limit (17.12.2020 19:51:12) 334
3 300 Kč 17.12.2020 19:51:13 797
3 200 Kč limit (17.12.2020 19:51:03) 334
3 100 Kč 17.12.2020 19:51:04 797
3 000 Kč limit (17.12.2020 19:50:51) 334
2 900 Kč 17.12.2020 19:50:52 797
2 800 Kč limit (17.12.2020 19:50:43) 334
2 700 Kč 17.12.2020 19:50:44 797
2 600 Kč limit (17.12.2020 19:50:36) 334
2 500 Kč 17.12.2020 19:50:37 797
2 400 Kč limit (17.12.2020 19:50:29) 334
2 300 Kč 17.12.2020 19:50:30 797
2 200 Kč limit (17.12.2020 19:50:21) 334
2 100 Kč 17.12.2020 19:50:22 797
2 000 Kč limit (17.12.2020 19:50:00) 334
1 900 Kč 17.12.2020 19:50:01 797
1 800 Kč limit (17.12.2020 19:49:52) 334
1 700 Kč 17.12.2020 19:49:53 797
1 600 Kč 17.12.2020 13:13:58 334
1 500 Kč 15.12.2020 18:20:55 4656
1 400 Kč 10.12.2020 12:33:55 334
1 300 Kč 02.12.2020 16:57:18 3638
1 200 Kč 02.12.2020 9:37:58 1852
1 100 Kč 28.11.2020 13:19:43 3638
1 000 Kč 27.11.2020 12:05:21 2758