František Ronovský

12121. Portrét dívky

popis: Olej na plátně, 35x35 cm, signováno vpravo dole Ronovský, olištováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:25:20

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 15 000 Kč