František Ronovský - Portrét dívky

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na plátně, 35x35 cm, signováno vpravo dole Ronovský, olištováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

o autorovi: 1929-2006
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. M. Holého a K. Součka. Ve své tvorbě se často zaměřoval na figurální motivy, zobrazoval jak výjevy ze života ve městě, tak z rodinného prostředí. Zachycoval pocity a charaktery svých postav. Paří k významným českým tvůrcům 2. pol. 20. stol. Jeho tvorba se lišila od tehdejšího proudu jak náměty, tak formou. Pracoval s technikou enkaustiky. Jeho díla jsou zastoupena v českých i zahraničních galeriích, z českých např. v Praze, Olomouci, Liberci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo
12121. Portrét dívky
Dražba ukončena:29.06.2017 22:25:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
15 000 Kč 29.06.2017 22:20:20 237
14 000 Kč 29.06.2017 22:19:59 2487
13 000 Kč 29.06.2017 22:16:12 1240
12 000 Kč limit (29.06.2017 22:16:01) 237
12 000 Kč 29.06.2017 22:16:02 1240
11 000 Kč limit (29.06.2017 22:15:17) 237
10 000 Kč 29.06.2017 22:13:15 2487
9 500 Kč 29.06.2017 22:10:57 1240
9 000 Kč 29.06.2017 22:08:17 2487
8 500 Kč 29.06.2017 22:05:41 237
8 000 Kč 29.06.2017 22:01:40 2487
7 500 Kč 29.06.2017 22:00:20 2602
7 000 Kč 29.06.2017 21:55:58 2487
6 500 Kč 29.06.2017 21:40:09 1240
6 000 Kč 29.06.2017 21:22:43 237
5 500 Kč 29.06.2017 20:24:59 1240
5 000 Kč limit (29.06.2017 20:24:52) 36
4 900 Kč 29.06.2017 20:24:53 1240
4 800 Kč limit (29.06.2017 20:24:44) 36
4 700 Kč 29.06.2017 20:24:45 1240
4 600 Kč limit (29.06.2017 20:24:40) 36
4 500 Kč 29.06.2017 20:24:41 1240
4 400 Kč limit (29.06.2017 20:24:34) 36
4 300 Kč 29.06.2017 20:24:35 1240
4 200 Kč limit (29.06.2017 20:24:29) 36
4 100 Kč 29.06.2017 20:24:30 1240
4 000 Kč limit (29.06.2017 20:24:23) 36
3 900 Kč 29.06.2017 20:24:24 1240
3 800 Kč limit (29.06.2017 20:24:12) 36
3 700 Kč 29.06.2017 20:24:13 1240
3 600 Kč limit (29.06.2017 20:00:27) 36
3 500 Kč limit (29.06.2017 20:00:26) 237
3 300 Kč limit (29.06.2017 16:01:32) 237
3 200 Kč 29.06.2017 8:22:04 2412
3 100 Kč 23.06.2017 18:30:14 36
3 000 Kč limit (23.06.2017 18:30:08) 121
2 900 Kč 23.06.2017 18:30:09 36
2 800 Kč limit (23.06.2017 18:29:51) 121
2 700 Kč 23.06.2017 18:29:52 36
2 600 Kč limit (16.06.2017 11:14:09) 121
2 500 Kč limit (16.06.2017 11:14:08) 831
2 300 Kč limit (16.06.2017 11:12:03) 831
2 200 Kč 16.06.2017 11:12:04 121
2 100 Kč limit (16.06.2017 11:11:54) 831
2 000 Kč limit (16.06.2017 11:11:53) 121
1 300 Kč limit (03.06.2017 17:55:28) 831
1 200 Kč 03.06.2017 14:22:53 1852
1 100 Kč 02.06.2017 17:24:48 36
1 000 Kč 02.06.2017 7:28:01 831