František Ronovský - Triptych - Beznaděj

Detail položky

Detail položky

Akryl na sololitu, 28x15 cm. Nesignováno. Rámováno.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Každá část triptychu měří 28x15 cm.

 

o autorovi: 1929-2006
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. M. Holého a K. Součka. Ve své tvorbě se často zaměřoval na figurální motivy, zobrazoval jak výjevy ze života ve městě, tak z rodinného prostředí. Zachycoval pocity a charaktery svých postav. Paří k významným českým tvůrcům 2. pol. 20. stol. Jeho tvorba se lišila od tehdejšího proudu jak náměty, tak formou. Pracoval s technikou enkaustiky. Jeho díla jsou zastoupena v českých i zahraničních galeriích, z českých např. v Praze, Olomouci, Liberci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo
40947. Triptych - Beznaděj
Dražba ukončena:26.02.2020 22:18:30
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:26 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
26 000 Kč 26.02.2020 22:13:30 797
25 000 Kč limit (26.02.2020 22:13:21) 205
25 000 Kč 26.02.2020 22:13:22 797
24 000 Kč limit (26.02.2020 22:13:14) 205
23 000 Kč 26.02.2020 22:13:15 797
22 000 Kč limit (26.02.2020 22:13:03) 205
21 000 Kč 26.02.2020 22:13:04 797
20 000 Kč limit (24.02.2020 18:55:12) 205
19 000 Kč 24.02.2020 18:55:13 6497
18 000 Kč limit (24.02.2020 18:54:26) 205
17 000 Kč 24.02.2020 18:54:27 6497
16 000 Kč limit (24.02.2020 18:54:13) 205
15 000 Kč limit (24.02.2020 18:54:12) 6497
13 000 Kč limit (24.02.2020 17:56:36) 205
12 000 Kč 23.02.2020 10:37:53 4681
11 000 Kč 17.02.2020 8:56:25 6497
10 000 Kč limit (13.02.2020 18:57:55) 3792
9 500 Kč limit (13.02.2020 18:57:54) 6497
8 500 Kč limit (13.02.2020 18:56:27) 3792
8 000 Kč limit (13.02.2020 18:56:26) 6497
7 000 Kč limit (13.02.2020 18:56:08) 3792
6 500 Kč limit (13.02.2020 18:56:07) 6497
5 500 Kč limit (13.02.2020 6:41:58) 3792
5 000 Kč limit (13.02.2020 6:41:57) 6497
3 900 Kč limit (12.02.2020 22:13:24) 6497
3 800 Kč 12.02.2020 22:13:25 3792
3 700 Kč limit (12.02.2020 22:11:09) 6497
3 600 Kč 12.02.2020 22:11:10 3792
3 500 Kč limit (11.02.2020 19:25:58) 6497
3 400 Kč 11.02.2020 16:52:38 831
3 300 Kč limit (11.02.2020 16:52:31) 6497
3 200 Kč 11.02.2020 16:52:32 831
3 100 Kč limit (10.02.2020 12:39:47) 6497
3 000 Kč limit (10.02.2020 12:39:46) 831
2 300 Kč limit (08.02.2020 8:26:14) 6497
2 200 Kč limit (08.02.2020 8:26:13) 4285
2 000 Kč limit (05.02.2020 7:15:49) 6497
1 900 Kč 04.02.2020 22:34:15 1852
1 800 Kč 04.02.2020 21:34:37 6497
1 700 Kč 02.02.2020 1:35:43 2833
1 600 Kč 31.01.2020 17:38:15 238
1 500 Kč 31.01.2020 16:45:02 841