František Segert - Důl Nejedlý

Tempera, 42x58 cm, signováno vpravo dole Frant. Segert 1977, rám, pasparta, zaskleno.

1930, Mladá Boleslav
Na gymnáziu u malíře Bedřicha Mudrocha, hospitantem na AVU u Nejedlého, absolvoval v roce 1958 AMU, obor jevištní výtvarník. Poté autorem návrhů na 160 výprav. Ve volné tvorbě se věnoval malbě, grafice, navrhl řadu realizovaných mozaik a tapisérií. Jeho dílo zejména v Muzeu Mladoboleslavska - 50 portrétů. Malíř krajiny domova.

Pozn.: Rám poškozen.

3683. Důl Nejedlý
Dražba ukončena:27.01.2016 22:05:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč