František Sequens - Trůn Boží milosti

Kresba tužkou, 18x17 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu štítek. Přiloženo osvědčení NPÚ k trvalému vývozu předmětu.

o autorovi: 1836-1896
Narodil se v Plzni. Studoval AVU v Praze, Mnichově a Antwerpách. Na pražské AVU později sám pedagogicky působil. Studijní cestu podnikl do Říma, kde se seznámil s hnutím nazarénů, které ovlivnilo jeho další tvorbu.

44001. Trůn Boží milosti
Dražba ukončena:30.04.2020 21:35:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč