František Šimon Tavík - Arabské obchody v Tangeru

Měkký kryt s akvatintou, 24x28 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Zelené razítko. Kolem roku 1926. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

47089. Arabské obchody v Tangeru
Dražba ukončena:15.07.2020 22:56:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč