František Šimon Tavík - Arabští hrnčíři v Tangeru

Barevný lept, 24x29 cm. Signováno vpravo dole tužkou T.F.Šimon. Autorské razítko vlevo dole, číslo tisku 159. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

41516. Arabští hrnčíři v Tangeru
Dražba ukončena:11.03.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 700 Kč