František Šimon Tavík - Arco Trionfo, Forum, Roma

Lept, 35x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon. Monogramováno vlevo dole v tisku T. F. Š. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

52633. Arco Trionfo, Forum, Roma
Dražba ukončena:12.11.2020 22:54:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč