František Šimon Tavík - Bourání u KřIžovníků

Lept, 32x39 cm. Signováno vpravo dole T. F. Šimon. Volný list.

Pozn.: Papír v okrajích poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

50364. Bourání u KřIžovníků
Dražba ukončena:14.10.2020 22:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč