František Šimon Tavík - Chalupy v zimě

Lept, 35x36 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon, dole uprostřed v tisku TFŠ, vlevo dole razítko 60. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír poškozen. Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

153516. Chalupy v zimě
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:46:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 08.01.2026 19:14:11 1101