František Šimon Tavík

52206. Chrám sv. Víta

popis: Lept, 16x14 cm, signováno vpravo dole tužkou T.F. Šimon. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou část mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 11.11.2020 19:12:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč