František Šimon Tavík - Chrám sv. Víta

Lept, 16x14 cm, signováno vpravo dole tužkou T.F. Šimon. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou část mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

52206. Chrám sv. Víta
Dražba ukončena:11.11.2020 19:33:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč