František Šimon Tavík

52332. Holandská domácnost

popis: Lept, 22x25 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 21:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 10.11.2020 15:55:25 6582
500 Kč 29.10.2020 18:39:26 2392