František Šimon Tavík

37188. Hradčany z Belvederu

popis: Barevný lept s akvatintou, 22x18 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Rok 1920. Pouze 150 tisků. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

dražba ukončena: 13.11.2019 19:50:08

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč