František Šimon Tavík - Katedrála v Rouenu

Lept, 34x30 cm. Signováno vpravo dole tužkou T.F. Šimon a vlevo dole v tisku TFŠ. Volný list.

Stav.: Papír v krajích mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

152270. Katedrála v Rouenu
Dražba ukončena:11.01.2026 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč