František Šimon Tavík - Kralův most

Lept, 29x27 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

34641. Kralův most
Dražba ukončena:19.09.2019 20:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč