František Šimon Tavík

37181. Place du Chatelet

popis: Barevná akvatinta, 14x14 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Rok 1916. Tištěno na papíře Holland nákladem pouhých 110 ks. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

dražba ukončena: 13.11.2019 19:45:29

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč