František Šimon Tavík - Pobřeží

Olej na kartonu, 20x34 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přípis.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
152502. Pobřeží
Dražba ukončena:28.01.2026 22:33:04
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč