František Šimon Tavík - Pohled na katedrálu

Lept, 16x14 cm. Signováno vpravo dole tužkou T.F.Šimon. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen,na papíře mimo obrazovou část mírně zaskvrněn.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

38766. Pohled na katedrálu
Dražba ukončena:11.12.2019 22:47:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč