František Šimon Tavík - Pont de Sully v zimě, Paříž

Lept, 33x38 cm. Signováno vpravo dole tužkou T.F. Šimon. Číslováno 17. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

69402. Pont de Sully v zimě, Paříž
Dražba ukončena:08.12.2021 20:08:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč